ALL UKRAINIAN FEDERATION KYOKUSHIN-KAN KARATE-DO
ГО "Всеукраїнська Федерація кіокушин-кан карате-до"
Свидетельство про регистрацию №1427546 в г.Киеве
Приказ от 25/12/2014 №422/02-01

У міжнародному двадцятому ювілейному турнірі “Кубок Полісся” у Білорусі, який пройшов у м. Гомель,  взяли участь 350 спортсменів з України, Росії та Білорусі.   У розділі "Ветерани" переможцями стали спортсмени Центрального Представництва (Бранча) Міжнародної організації кіокушин-кан карате України Роман Мацюта та Максим Гуляєв.

Киянин Максим Гуляєв (клуб “Волот”, тренер Борис Гладкий) переміг у віковій категорії понад 45 років. Його суперниками були сильні бійці з Білорусі. У фіналі українець достроково (два вазарі) здолав спортсмена, який був майже на 25 кг важчим. Ось які враження Максима від турніру: “Насправді набагато важче очікування, особливо коли твої бої останні. На татамі зазвичай легше, назад вже дороги немає.”

Роман Мацюта (клуб “Волот”) - відомий український актор та співак (навесні в прокат виходить новий художній фільм “Вузький міст”, де у Романа - головна роль) поміж зйомками та репетиціями знаходить час для тренувань з карате. На турнірі він провів два важких поєдинки проти білоруських бійців у категорії до 90 кг (вік до 45 років). Кожен з боїв був з додатковим часом, однак спортсмен вистояв і переміг. Роман: “Хочу, перш за все, подякувати своєму тренеру - Борису Миколайовичу Гладкому. За його наполегливу працю, за те, що виховує у своїх учнях майстерність, дух і волю до перемоги. Осу!”. Бажаємо бійцям і їх тренеру нових перемог на татамі і на шляху кіокушин карате!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всеукраїнська Федерація кіокушин-кан карате-до

Громадська організація "Всеукраїнська Федерація кіокушин-кан карате-до"
Керівник: Гладкий Борис Миколайович, 5 дан
Ідентифікаційний код юридичної особи: 39635969
© 2017-2018 - ГО "Всеукраїнська Федерація кіокушин-кан карате-до"
Дозволяється використання матеріалів сайту з вказаним на нього посиланням

 

Наші контакти

 
+380 67 515 68 88
(Viber, Whatsapp)
 
 
вул.Ю.Коцюбинського, 18, кв.63
04053, м.Київ
 
 
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.