ALL UKRAINIAN FEDERATION KYOKUSHIN-KAN KARATE
ГО "Всеукраїнська Федерація кіокушин-кан карате"
Свидетельство про регистрацию №42764022 в г.Киеве
От 21/01/2019 №1 074 102 0000 082759
01135, м. Київ, вул. Жилянська 101

З 25 по 27 січня каратеки СК “Волот”(м.Київ) та їх керівник - президент ВФКК Борис Гладкий (5 дан) на запрошення Федерації кіокушин-кан Білорусі взяли участь у міжнародних учбово-кваліфікаційних зборах у білоруському Гомелі, які пройшли під егідою KWU.

Захід складався з двох частин. Базову техніку карате для учасників викладали інструктори з японського Хонбу - Таку Йекозава(2 дан) і Котаро Ямашита (3 дан). Зокрема, старші пояси розбирали особливості та нововведення у ката пінан. Техніку майстрів з Японії можна вважати еталоном стилю, адже їх наставником був учень самого Масутацу Оями - засновника кіокушин-карате! Наше бойове мистецтво в сучасному світі більше асоціюється зі спортом: змагання, чемпіонати, турніри. Тому і на зборах велика увага була приділена саме спортсменам. Трикратна чемпіонка світу росіянка Анжеліка Сабаєва розкривала секрети спортивної дисципліни кіокушин-кан. Ефективні комбінації, зв’язки, тактика бою і, звичайно ж, власне куміте. Багато куміте, в яких каратеки мали можливість закріпити як нові знання, так і відшліфувати власну техніку. А родзинкою зборів стало тренування на відкритому повітрі серед соснового лісу для загартування тіла та духу. У цьому нам дуже допомогли сніг, мороз і сонце. Всього ж у зборах взяли участь 150 каратек з Білорусі, України, Росії та Японії. Серед них і чимало переможців світових першостей та чемпіонатів.
Дякуємо директору гомельського Центру бойових мистецтв Сергію Матюхіну за чудову нагоду потренуватися, обмінятися досвідом та познайомитися з майстрами карате світового рівня. ОСУ!

 

 

Всеукраїнська Федерація кіокушин-кан карате

Громадська організація "Всеукраїнська Федерація кіокушин-кан карате"
Керівник: Гладкий Борис Миколайович, 5 дан
Ідентифікаційний код юридичної особи: 42764022
© 2019-2021 - ГО "Всеукраїнська Федерація кіокушин-кан карате"
Дозволяється використання матеріалів сайту з вказаним на нього посиланням

 

Наші контакти

 
+380 67 515 68 88
(Telegram, Viber, Whatsapp)
 
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.